zobrazit
skrýt zavřít

Přihlášení uživatele

 

zapomněl jsem heslo...

   
 

Novinky

Zápis do EFEKT DANCE BRNO

Aktuálně

Zápis do taneční skupiny EFEKT DANCE BRNO

*pro děti, juniory i dospělé, co milují tanec
*tento rok zápis formou emailu
*stačí napsat na efektdancebrno@email.cz vaše JMÉNO a DATUM NAROZENÍ
*správně vás zařadíme podle věku i výkonnosti
*první 2 lekce ZDARMA

PŘIJĎTE VYZKOUŠET JEŠTĚ V ČERVNU!!!
TĚŠÍME SE NA VÁS

PŘÍMĚŠŤÁK ED

Akce skupiny

TERMÍN: 12.-16.7. 2021 a 9.-13.8. 2021
PRO DĚTI: 6-13 LET
MÍSTO: JANA BABÁKA 11 - STUDIO ED
CENA: 3200,- (cena zahrnuje svačinu, oběd, svačinu a vstupy na všechny doprovodné programy)platbu je možné provést do konce května na číslo účtu 199525508/0600 - var.symbol je datum narození tanečníka. V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ KVŮLI OMEZENÍ OD STÁTU, BUDOU PENÍZE VRÁCENY V PLNÉ VÝŠI.

PROGRAM:
Příchod dětí vždy od 8-8:30 a vyzvedávání od 15:30-16:00 (po domluvě možné i dříve)

Náplň dne: TANEČNÍ TRÉNINK, KOUPALIŠTĚ DOBRÁK, FUN PARK - LANOVÉ CENTRUM, TECHNICKÉ MUZEUM, PLANETÁRIUM, NATÁČENÍ KLIPU ED a další. Vždy bude vše na domluvě s lektory a podle počasí.

LEKTOŘI: IVET, NIKČA A TERKA

PŘIHLÁŠKY MOŽNÉ PŘES REZERVAČNÍ SYSTÉM JIŽ NYNÍ. KAPACITA OMEZENA!

ED CAMP 2021

Akce skupiny

LETNÍ CAMP PRO ZAČÁTEČNÍKY, POKROČILÉ I PROFI TANEČNÍKY OD 5 LET (mini, děti, junioři, dospělí): 22.8.-29.8. 2021

MÍSTO - Rekreační středisko REVIKA se nachází v krásném prostředí uprostřed Hostýnských a Vizovických vrchů, 3 km od centra Vizovic "Brány valašského království". Areál rekreačního střediska a jeho okolí je přímo předurčeno k relaxaci a oddechu v čisté přírodě, v neposlední řadě sportovnímu a kulturnímu vyžití.

DOPRAVA je zajištěna tam i zpět autobusem.

UBYTOVÁNÍ je zajištěno v hlavní budově ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích. Pro dospělé v chatách pro 16 osob s vlastním wc a sprchou.

TRÉNOVAT budeme přímo v hlavní budově v tělocvičně a venku na ozvučeném hřišti, a to 2x až 4x denně. Trenéři, kteří vás přijedou na tohle soustředění učit, jsou opravdu výborní tanečníci a choreografové z ČR.

VE VOLNÉM ČASE se o vás budou starat dospělí pomocníci. Pro volný čas zde slouží: TV místnost (herna), klubovna. Vlastní areál rekreačního střediska REVIKA poskytuje: 3 hřiště na házenou, volejbal, nohejbal, tenis, minigolf, venkovní bazén 20 x 12 m, ohniště na táborák a venkovní krb. V přízemí se nachází jídelna a bufet.

STRAVOVÁNÍ je domluveno 6x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). Pitný režim je zajištěn šťávou a čajem, který bude stále k dispozici.

CENA soustředění pro děti do 12 let je 4900,-.
CENA soustředění pro juniory a dospělé od 13 let je 5500,-.
Cena zahrnuje ubytování 7 nocí, stravu 6x denně, dopravu tam i zpět a kurzovné.
(pokud budete chtít vystavit fakturu na příspěvek ze zaměstnání, stačí na mail poslat adresu a IČO zaměstnavatele a částku)

REZERVACE je možná přes rezervační systém na našich stránkách. Po registraci jen zarezervujte místo. Rezervace je možná do konce června 2021 nebo do naplnění kapacity. Do stejného termínu by měla být uhrazena záloha na soustředění ve výši 2500,- na číslo účtu 199 525 508/0600. Jako variabilní symbol prosím uveďte datum narození tanečníka. Doplatek se vybírá až při nástupu do autobusu. Kapacita dětí na soustředění je bohužel omezená, a proto nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.

Storno podmínky:
Záloha je vratná v plné výši do 21. 7. 2021, po uplynutí tohoto termínu není možné zálohu vrátit ani v případě nemoci nebo úrazu. V případě zrušení z naší strany, vám bude záloha vrácena v plné výši.

Přesné další informace vám budou zaslány koncem července na mail a budou i na našich internetových stránkách www.efektdancebrno.cz. 
  ALL RIGHTS RESERVED EFEKT DANCE 2009, DESIGNED BY ARTISHOCK s.r.o. / MAINTAINED BY KURZOR s.r.o.
uživatel  přihlásit se  registrace