Lektoři

Klikněte na obrázek lektora
a dozvíte se více informací.

LENKA

Ahoj. Jmenuji se Lenka a jsem majitelkou a trenérkou TS Efekt Dance Brno. Tanec mě psychicky i fyzicky naplňuje už od dětství a neustále se v něm snažím zdokonalovat. Proto jsem také absolvovala fakultu sportovních studií na Palackého univerzitě v Olomouci, kde jsem získala certifikát trenéra a porotce. Mám již patnáct let zkušenosti v odborném dohledu a výuce tanečníků. Moji velkou vášní je tvorba choreografií se zaměřením především na street dance a street show. Věřím, že se mi daří, aby TS Efekt Dance nebyla pouze úspěšnou taneční skupinou, ale zároveň, aby se stala pro všechny její členy něčím, jako druhou rodinou, prostě místem, které budou rádi navštěvovat.

SABČA

Tanec pro mě znamená strašně moc. Když tančím, tak hodím za hlavu všechny starosti a užívám si to. Jsme super parta a je úžasné dělat to, co mě baví s lidmi které mám ráda. Když uslyším dobrou hudbu, přestávám vnímat okolí a chce se mi hned tančit. Nedokážu si představit život bez hudby, tance a skvělých přátel.

KAČKA

ČAUKY jsem Kačka. Ve skupině tančím již od samého začátku a učím přibližně 8 let. Začínala jsem s juniorským kurzem přes juniorskou přípravku a dospělé A a nyní mám společně s Lenkou hlavní složku juniorů. Je to pro mě neuvěřitelná příležitost se kreativně a tanečně rozvíjet. Tanec nemůže být jen koníček, je to pro mě vášeň. Něco kde zapomenu úplně na vše a žiji jen pro tanec, zábavu a všechny lidi co jsou kolem, kteří mě neuvěřitelně inspirují a dodávají sílu a energii kterou pak předávám dál.

NINA

Ahoj jmenuji se Nina a chodím na SPŠEIT v Brně. Tanci se věnuji od 4 let a je to něco bez čeho bych nemohla být. Mám odabsolvovanou Základní uměleckou školu v Brně a ve skupině Efekt dance jsem od roku 2007. Za tu dobu jsme byli na plno soutěží a poznali skvělé tanečníky jak odsud tak ze zahraničí. Tanec je něco co dává mému životu smysl a dělá mě šťastnou. Takže moje heslo je: Kdykoliv můžeš, tancuj!

B.G.

Ahoj, jmenuji se Lenka Kratochvílová ale všichni mě znají pod přezdívkou "BG". Mam vystudovanou textilní průmyslovou školu a teď pracuju ve firmě svého otce. Je mi 21 let a už od malička se věnuju sportu a hlavně tanci, je to něco co me dělá šťastnou i v těch nejsmutnějších dnech. Učím už třetím rokem juniorskou přípravku a je to super, dává mi to obrovské množství zkušeností a za to bych chtěla dát velké díky Lence.

ÁĎA

Ahoj říkají mi Áďa a je mi 15 let. Jsem studentkou 1.ročníku SŠ. Charbulova obor Hotelnictví. V taneční skupině EFEKT DANCE BRNO jsem od úplného začátku. Začínala jsem v mini přípravce, poté jsem přestoupila do dětské hl.skupiny, přes juniorskou hl.skupinu a teď jsem v Hlavní skupině dospělých. Od letošního roku trénuji dětský kurz 6 - 11 let. Ráda se zúčastňují sólových a battlových soutěží. Loňskou sezónu jsem zakončila s juniorskou hl.skupinou 1.místem na MČR v kategorii street show. Tanec je moji vášní.

TERKA

Čauky, jmenuji se Terka. Tanci se věnuji od 4 let a ve skupině Efekt Dance Brno jsem od úplného začátku. Studuji Střední zdravotnickou školu. Práce s lidmi mě baví a naplňuje, a proto jsem využila možnosti začít trénovat dětský kurz. Nejvetším úspěchem bylo 1.místo na Mistrovství České republiky se složkou hlavních juniorů v kategorii Street show. Tanec je pro mě obrovskou a nesmírně důležitou součástí života. "Efekťáci" jsou pro mě druhou rodinou!

DENČA

Ahoj , jmenuji se Denča. Ve skupině EFEKT DANCE BRNO jsem od úplného začátku. Letos jsem začala trénovat malé děti společně s Terkou. snažím se předávat letíte zkušenosti dál a baví me to ! Mým největším úspěchem je 1. Misto na mistrovství České republiky 2014, které jsme s hlavním složkou juniorů vyhráli v kategorii street show s formací Strašáci na coolu.

JULIAN

Čau, jmenuju se Julian. V Efektu tančím už delší dobu a teď přesněji v Hlavní věkové skupině. Tanec beru jako styl zábavy a odpočinku, kdy můžu s kamarády tančit a užívat si. Nejvíce se věnuju HipHopu a Poppinu. V Efektu učím freestylovy věci jako jsou techniky, kroky a přizpůsobení improvizace.

  ALL RIGHTS RESERVED EFEKT DANCE 2009, DESIGNED BY ARTISHOCK s.r.o. / MAINTAINED BY KURZOR s.r.o.
uživatel  přihlásit se  registrace