zobrazit
skrýt zavřít

Registrace nového uživatele

Vaše přihlašovací údaje - nick, heslo a email jsou nezbytné a je nutné je vyplnit.

Registrační údaje


přihlašovací jméno - jedno slovo (bez diakritiky)

vaše přihlašovací heslo - zapamatujte si jej!

opakování vašeho hesla pro kontrolu

email pro komunikaci

   
 

Lektoři

 • KAČAKAČA
  KAČA

  KAČA

  K tanci se dostala ve svých 12ti letech poté, co skončila s moderní gymnastikou, které se věnovala 9 let. V taneční skupině je od jejího založení v roce 2004. První složkou, kterou trénovala byl juniorský kurz, který začala učit v 15ti letech. Postupně se přes juniorskou přípravku a dospělou hlavní složku dostala až k juniorské hlavní složce, se kterou nyní pracuje již 6.rokem a letos poprvé společné s Julianem. Za své největší choreografické úspěchy považuje veškerou práci s juniorskou hlavní složkou, která ji velmi baví. Mezi její nejúspěšnější formace patří především Back to black, se kterou to dotáhli až na krásné 4. místo na MČR a samozřejmě formace Chillichill dospělé složky, kterou spolu s dalšími lektory tvořila. Nemá ráda výmluvy. Je také držitelkou certifikátu porotce taneční organizace CDO.

 • NINANINA
  NINA

  NINA

  Nepostradatelným trenérem z našeho lektorského týmu je Nina Šmahelová. Tanci se věnuje 18 let, z toho street dance tančí již desátým rokem. Před šesti lety začala s tréninkem juniorského kurzu a nyní už třetím rokem trénuje dospěláckou přípravku. Mezi její největší úspěchy patří titul mistra České republiky v kategorii street dance a street show a účast na mistrovství Evropy i světa. Mimo jiné je i držitelkou certifikátu porotce na soutěžích CDO. Nemá ráda, když někdo říká, že něco nejde.

 • BEEGEEBEEGEE
  BEEGEE

  BEEGEE

  Nepostradatelným členem našeho lektorského týmu je Lenka Kratochvílová, alias BeeGee. Už jako čtyřleté děvče se věnovala moderní gymnastice na profesionální úrovni nejen v ČR. K tanci se dostala ve svých 13ti letech jako juniorka. První složku, kterou vyučovala a také stále vyučuje, je juniorský kurz. K tomu také trénuje juniorskou přípravku a nejmenší děti 3-5 let. Pravidelně se účastní mistrovství Evropy a světa v malých skupinkách. Učení jí velmi baví a snaží se dětem předávat energii a vášeň k tanci.

 • NIKANIKA
  NIKA

  NIKA

  Už druhým rokem se k našim trenérům přidala i Nikol Sedláčková, která společně s Ivet trénuje dětskou hlavní skupinu. V minulých sezónách třikrát získala titul mistra České republiky ve street dance a street show formacích a také titul vícemistra České republiky v duetech se kterým se zúčastnila jak mistrovství Evropy, tak světa. Nikča se vždy snaží předat našim tanečníkům stejnou radost z tance, která naplňuje i ji.

 • JULIANJULIAN
  JULIAN

  JULIAN

  Julian/Julien, říkejte mi, jak chcete. Jsem ohromným milovníkem umění a hudby, proto tyto dvě věci rád spojuji a vkládám do svého tancování. Věnuji se hlavně street stylům, ale taky se zajímám o experimentální styly, díky kterým se dokáže taneční obzor pro mě zvětšit. Jsem rád, když svoje tancování můžu sdílet s někým, kdo svůj tanec rád sdílí se mnou. Tanec je umění, a my jsme umělci.

 • IVETAIVETA
  IVETA

  IVETA

  Ahoj, jmenuji se Iveta Němcová a jsem studentkou pedagogiky na Masarykově univerzitě v Brně. Společně s Nikol jsem trenérkou dětské hlavní skupiny. S tancem jsem začala již ve čtyřech letech a o další čtyři roky později jsem přešla do taneční skupiny Efekt dance Brno. Během několika tanečních sezón jsem měla příležitost získat spoustu tanečních úspěchů od titulu mistra České republiky ve formacích až po účast na mistrovství Evropy či světa. Společně s Nikol jsme také v roce 2015 získaly titul vicemistra České republiky v duetech. V patnácti letech jsem dostala příležitost trénovat dětský kurz 3-5 let, od kterého jsem se později dostala i k trénování kurzu pro děti od 7 do 11 let a poslední dva roky jsem byla trenérkou dětské přípravky. Práci s dětmi mám opravdu ráda a při tvorbě choreografií se snažím být vždy pečlivá. Největším úspěchem pro mě je, když vidím, že mají děti z tancování radost a že je baví. Toho si cením ze všeho nejvíc.

 • ROMČAROMČA
  ROMČA

  ROMČA

  Další trenérkou je Romana Šmerdová, trenérka dětské přípravky. Romča tančí již jedenáctým rokem a nově se začíná věnovat i trénování dětí, které jí nabíjí pozitivní energií. Mezi její největší úspěchy patří trojnásobné vítězství na mistrovství České republiky ve street show a street dance formacích a také účast na mistrovství Evropy. Svou energii se vždy snaží předat našim nejmenším tanečníkům, kteří vždy po jejím tréninku odcházejí s úsměvem na tváři.

 • TERKATERKA
  TERKA

  TERKA

  Ahoj, jmenuji se Tereza Němcová, je mi 18 let a studuji na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně. Tancování se věnuji již od svých tří let a v taneční skupině Efekt dance Brno tancuji už desátým rokem. Trénovat jsem začala v roce 2018, kdy jsem společně s Romčou vedla dětský kurz 3-5 let. Momentálně jsem jedna ze dvou trenérek dětské přípravky, kterou mám také společně s Romčou. V předešlých sezónách jsem získala titul mistra České republiky ve street show a street dance formacích a zúčastnila jsem se mistrovství Evropy v duetech. Za příležitost trénovat děti jsem velmi vděčná, protože práce s dětmi mě velmi naplňuje a nabíjí pozitivní energií.

 • VALVAL
  VAL

  VAL

  Mezi naše lektory patří také Valerie Krulová, která bude letos trénovat dětský kurz 9–11 let. Valča se věnuje tanci přes 10 let a má spousty tanečních úspěchů. Mezi ty největší patří například druhé místo na MČR v duetech, se kterým se také účastnila Mistrovství Evropy. Dále také byla třikrát součástí vítězné choreografie na MČR ve street dance a street show formacích. Valča má zkušenosti s prací s dětmi a vždy se jim snaží předat co nejvíc.

 • LESLÍLESLÍ
  LESLÍ

  LESLÍ

  Ahoj, jmenuji se Lucie Sendlerová ale říká se mi Leslí. Tanci se věnuji již třináctým rokem a stejnou dobu působím v Efekt Dance Brno. Nejradši tančím hip hop, ale jsem otevřená zkoušení nových věcí, kroků a stylů. Mým cílem je šířit pozitivní energii, kterou ve mě tanec vyvolává a ukázat že pohyb má jedinou hranici, kterou je naše osobnost.

 • ELAELA
  ELA

  ELA

  Ahoj jmenuji se Eliška Stráská. Tanci se věnuji desátým rokem a mezi lektory Efekt Dance patřím druhý rok. Trénuji společně s Lesleí dětský kurz 6-8 let. Nejvíce mě baví hip hop, dancehall a poslední dobou i contemporary. Mým cílem je posouvat jak sebe, tak ostatní. Mezi moje úspěchy patří 1. místo na MČR ve street show a reprezentování na mistrovství Evropy v Amsterdamu. Svůj úsměv a energii budu předávat dětem a doufám, že si spolu tréninky užijeme co nejvíce.

 • AKSAAKSA
  AKSA

  AKSA

  Ahoj:) jmenuji se Aksentia, ale říkají mi Aksa. Ráda se věnuji freestylu a experimentálu. Snažím se v tancování posouvat dál a dál, abych nezůstala stát v jednom bodě, tak si dávám různé výzvy. Hodně důležité v tancování je inspirace, inspiruji se zvířaty, lidmi, přírodou, emocemi a různými věcmi. Mým cílem v tancování je předat divákovi emoci.

 
  ALL RIGHTS RESERVED EFEKT DANCE 2009, DESIGNED BY ARTISHOCK s.r.o. / MAINTAINED BY KURZOR s.r.o.
uživatel  přihlásit se  registrace