zobrazit
skrýt zavřít

Zapomenuté heslo

Vyplňte váš nick a email. V případě, že údaje souhlasí, bude vám obratem zasláno nové heslo emailem.

Doplňující údaje


přihlašovací jméno - jedno slovo (bez diakritiky)

email pro komunikaci
   
 

Lektoři

 • KAČAKAČA
  KAČA

  KAČKA (Kateřina Valošková)

  Kačka se k tanci dostala ve svých 12 letech poté, co skončila s moderní gymnastikou, které se věnovala 9 let. V taneční skupině působí od jejího založení v roce 2004. Trénování se věnuje od 15 let a první složkou, kterou trénovala byl juniorský kurz. Postupně se přes juniorskou přípravku a dospělou hlavní složku dostala až k juniorské hlavní složce, se kterou nyní společně s Julianem pracuje již několikátým rokem. Za své největší choreografické úspěchy považuje veškerou práci s JVK, která ji velmi baví. Mezi její nejúspěšnější formace patří především choreografie Back to black, se kterou si junioři vytancovali krásné 4. místo na MČR. Kačka je také držitelkou certifikátu porotce taneční organizace CDO.

 • NINANINA
  NINA

  NINA (Nina Šmahelová)

  Nina v naší taneční skupině působí již několik let nejen jako tanečník, ale i jako trenér. Tanci se začala věnovat již v dětství a postupně se dostala až k street dance. S trénováním začala nejdříve s juniorským kurzem a postupně se dopracovala až k dospělácké přípravce, kterou trénuje již několikátým rokem. Mezi její největší úspěchy patří titul mistra České republiky v kategorii street dance a street show a také účast na mistrovství Evropy i světa. Mimo jiné je držitelkou certifikátu porotce taneční organizace CDO. Nemá ráda, když někdo říká, že něco nejde. Své dlouholeté zkušenosti ráda předává dál svým tanečníkům.

 • BEEGEEBEEGEE
  BEEGEE

  BEEGEE (Lenka Franková)

  BEEGEE se již ve čtyřech letech věnovala moderní gymnastice na profesionální úrovni nejen v ČR. K tanci se pak dostala ve svých 13 letech. První složku, kterou vyučovala byl juniorský kurz. Dnes trénuje juniorskou přípravku a naše nejmenší děti z kurzu 3-5 let. Mezi její největší úspěchy patří několikanásobná účast na mistrovství Evropy a světa v malých skupinkách. BEEGEE učení velmi baví a snaží se dětem předávat energii, vášeň k tanci a své dlouholeté zkušenosti.

 • NIKANIKA
  NIKA

  NIKČA (Nikol Sedláčková)

  Nikča má v tanci dlouholeté zkušenosti a již několikátý rok se věnuje i trénování. Je jednou z trenérek dětské hlavní skupiny, kterou vede společně s Terkou, Ivet a Julianem. Studuje pedagogiku pro první stupeň na Masarykově univerzitě v Brně, díky čemuž je ideální trenérkou pro naše menší tanečníky. Nikol má za sebou také mnoho úspěchů. V minulých sezónách třikrát získala titul mistra České republiky ve street dance a street show formacích a také titul vícemistra České republiky v duetech, se kterým se zúčastnila jak mistrovství Evropy, tak světa. Nikča se vždy snaží předat našim tanečníkům stejnou radost z tance, která naplňuje i ji.

 • JULIANJULIAN
  JULIAN

  JULIAN (Julian Kolachuk)

  Julian je naším velmi zkušeným trenérem, ale především i tanečníkem. Má za sebou spoustu tanečních soutěží a battlů, na kterých se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách. Je ohromným milovníkem umění a hudby, a proto tyto dvě věci rád spojuje a vkládá do svého tancování. Věnuje se hlavně street stylům, ale taky se zajímá o experimentální styly, díky kterým si svůj taneční obzor pravidelně rozšiřuje. Julian je vždy rád, když svoje tancování může sdílet s lidmi, kteří mají pro tanec stejnou vášeň, jako on.

 • IVETAIVETA
  IVETA

  IVETA (Iveta Němcová)

  Ivet je naší velmi zkušenou trenérkou i tanečnicí. S tancem začala již ve 3 letech a za sebou má spoustu tanečních úspěchů od titulu mistra České republiky ve formacích až po účast na mistrovství Evropy či světa. Společně s Nikol také v roce 2015 získala titul vicemistra České republiky v duetech. K trénování se dostala již v 15 letech, nejprve trénovala kurz 3-5 let, od kterého se přes dětskou přípravku dostala až k trénování dětské hlavní skupiny. Ivet je mimo jiné studentkou pedagogiky pro střední školy, a i proto má práci s dětmi opravdu ráda. Největším úspěchem pro ni je, když vidí, že mají děti z tancování radost a že je baví. Toho si cení ze všeho nejvíc.

 • ANETANET
  ANET

  ANET (Aneta Horáková)

  Anet je naším novým trenérským přírůstkem. Je trenérkou dětského kurzu pro děti od 6 do 8 let. Mezi její největší úspěchy patří 2. místo na MČR v duetech a následně pak 1. místo v žebříčku jihomoravského kraje též v duetech. Anet se také umístili na 1. místě na MČR v street show a hip hop formacích. Mezi její nejoblíbenější styly patří hip hop a dancehall. Ráda se také neustále posouvá ve floorwork. Anet se tanci věnuje již několik let, tudíž má našim tanečníkům, co předávat.

 • TERKATERKA
  TERKA

  TERKA (Tereza Němcová)

  Terka se tancování věnuje od svých 3 let a s trénováním začala v 16 letech. Nejdříve vedla dětský kurz 3-5 let, později dětskou přípravku a dnes učí společně s Ivet, Nikčou a Julianem dětskou hlavní skupinu. Terka má za sebou spoustu tanečních úspěchů, mezi které například patří titul mistra České republiky ve street show a street dance formacích anebo také účast na mistrovství Evropy v duetech. Za příležitost trénovat děti je velmi vděčná, protože práce s dětmi ji velmi naplňuje a nabíjí pozitivní energií. Terka je ráda, když může lásku k tanci předávat dál.

 • DOMČADOMČA
  DOMČA

  DOMČA (Dominika Aujeská)

  Domča patří mezi naše nové trenéry. S tancem má dlouholeté zkušenosti, které dnes předává dětskému kurzu pro děti od 8 do 11 let. Mezi její nejoblíbenější styly patří hip hop, snaží se ale také dál zlepšovat v dancehallu. Domča má na svém kontě spoustu úspěchů, mezi které můžeme zařadit například 1. místo v žebříčku v sólech a duetech, dále pak 2. místo na MČR v duetech a sólech nebo také spousta dalších úspěchů ve skupinových formacích. Domča se snaží v tanci co nejvíce posouvat a předávat svoje zkušenosti a lásku k tanci ostatním.

 • LESLÍLESLÍ
  LESLÍ

  LESLÍ (Lucie Sendlerová)

  Leslí se tanci věnuje už několik let a neustále se v něm vzdělává a své zkušenosti pak dál předává svým žákům. V Efekt dance Brno začínala jako úplný začátečník a dnes má za sebou již řadu velkých úspěchů. Pravidelně se také účastní tanečních battlů. Nyní trénuje dětskou přípravku společně s Aksou a Elou. Nejraději tančí hip hop, ale je otevřená zkoušení nových věcí, kroků a stylů. Jejím cílem je šířit pozitivní energii, kterou v ní tanec vyvolává. Ráda také ukazuje, že pohyb má jedinou hranici, kterou je naše osobnost.

 • ELAELA
  ELA

  ELA (Eliška Stráská)

  Ela patří společně s Leslí a Aksou mezi trenérky dětské přípravky, dříve ale trénovala také dětský kurz. Tanci se věnuje od malička a má tedy spoustu zkušeností, které ráda předává dál. Nejvíce ji baví hip hop, dancehall nebo také contemporary. Na svém kontě má spoustu úspěchů, mezi které můžeme zařadit 1. místo na MČR ve street show a reprezentování na mistrovství Evropy v Amsterdamu. Jejím cílem v tancování je posouvat jak sebe, tak ostatní. Svůj úsměv a energii předává pravidelně dětem na tréninku a vždy se snaží, aby děti odcházeli se stejným úsměvem.

 • AKSAAKSA
  AKSA

  AKSA (Aksentia Kolachuk)

  Mezi naše další trenéry patří Aksa. Aksa trénuje společně s Elou a Leslí dětskou přípravku. V tancování se nejraději věnuje freestylu a experimentálním stylům, což uplatňuje v battlech, kterých se pravidelně účastní. Jejím hlavním cílem je předat divákovi emoci. Aksa se snaží v tancování neustále posouvat dál a dál, aby nezůstala stát v jednom bodě a měla neustále co předávat svým žákům. Ráda si proto dává různé výzvy, které jí v jejím posunu pomáhají. V tancování je pro ni velmi důležitá inspirace, ráda se inspiruje zvířaty, lidmi, přírodou, emocemi a různými věcmi.

 
  ALL RIGHTS RESERVED EFEKT DANCE 2009, DESIGNED BY ARTISHOCK s.r.o. / MAINTAINED BY INVENUS
uživatel  přihlásit se  registrace